254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Mūsu uzņēmums Daugavpilī, Latvijā, specializējas alumīnija bīdāmo un bezrāmju konstrukciju ražošanā. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kas ietver bīdāmos logus, durvis un starpsienas. Mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda izstrādās un izgatavos konstrukcijas, kas būs ideāli piemērotas jūsu vajadzībām. Mēs izmantojam augstas kvalitātes alumīnija profilus, kas nodrošina mūsu izstrādājumu izturību, izturību un estētisko izskatu.

Mūsu bīdāmās konstrukcijas ir viegli lietojamas un ietaupa vietu. Tās viegli atveras un aizveras, ļaujot jums kontrolēt ventilāciju un piekļuvi telpai. Bezrāmju konstrukcijas ir mūsdienīgs risinājums, lai radītu elegantu un minimālisma dizainu. Tās maksimāli palielina stikla izmantošanu, nodrošinot skaistu skatu un dabiskās gaismas pārpilnību.

Mēs rūpējamies par kvalitāti un piedāvājam individuālu pieeju katram klientam. Mūsu komanda palīdzēs jums izvēlēties jūsu dizaina prasībām, funkcionalitātei un budžetam vispiemērotākās konstrukcijas. Ja jums nepieciešamas alumīnija bīdāmās vai bezrāmju konstrukcijas, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un veiktu pasūtījumu. Mēs ar prieku palīdzēsim jums izveidot stilīgu un praktisku telpu.


ALT 115 stikla starpsienas
pēc pasūtījuma
Moskītu rullo žalūziju tīkli
pēc pasūtījuma
Pergolu terases
pēc pasūtījuma
Plisēti moskītu tīkli
pēc pasūtījuma
Sistēmas alumīnijs MB-104
pēc pasūtījuma
Sistēmas alumīnijs MB-45
pēc pasūtījuma
Sistēmas alumīnijs MB-70
pēc pasūtījuma
Sistēmas alumīnijs MB-79
pēc pasūtījuma
Sistēmas alumīnijs MB-86
pēc pasūtījuma
Rāda no 1 līdz 12 kopā 16 (Kopā lapu - 2)