Apmaksa

Izvēlieties Jums izdevīgāko apmaksas veidu:


Bankas pārskaitījums

Ja izvēlieties maksāt ar Bankas pārskaitījumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Bankas pārskaitījuma maksājumā mērķi, norādiet jūsu pasūtījuma numuru. Rūpīgi pārbaudiet savu pasūtījumu (kontakta datus, piegādes adresi, preci un daudzumu). Rēķinu varat apmaksāt jebkurā Jūsu izvēlētā bankā, veicot pārskaitījumu uz pasūtījumā norādīto konta numuru. Jūsu apmaksa, apstiprinās, ka pasūtījums ir sastādīts pareizi.  Rēķinu var apmaksāt 3 dienu laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts. Pēc apmaksas jūsu pasūtījums tiks apstrādāts. 


Paypal

Ja izvēlieties maksāt ar Paypal pārskaitījumu uz Jūsu norādīto Paypal e-pasta adresi tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Rūpīgi pārbaudiet savu pasūtījumu (kontakta datus, piegādes adresi, preci un daudzumu). Jūsu apmaksa, apstiprinās, ka pasūtījums ir sastādīts pareizi. Rēķinu var apmaksāt 3 dienu laikā, pretējā gadījumā pasūtījums tiek anulēts. Pēc apmaksas jūsu pasūtījums tiks apstrādāts. 


Skaidrā naudā vai ar kredītkarti

Veikt priekšapmaksu var mūsu durvju salona, kurš atrodas 1. Pasažieru 12A, Daugavpils, Latvija, LV-5401 (P.-P. 09:00-18:00, S. 10:00-15:00)


Papildus informācija

Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internet veikalā  www.fores.lv
E-pasts: info@fores.lv, telefons: +371 25438606