254 38 606
299 03 043

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
100160
pieejams
64,40€
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Preces apraksts

DND by Martinelli - īsta itāļu furnitūra durvīm, tā ir bezstrīdīga augstāka kvalitāte un elegants grezns dizains. Ražotāja atšķirības zīme ir ciets radošais tandems ar pazīstamiem dizaineriem, tāpēc durvju rokturi no DND by Martinelli ir unikāli un neatkārtojami.

Ja meklējat unikālu un neatkārtojamu stilu, tad DND by Martinelli durvju rokturi ir jūsu izvēle. Šajā itāļu durvju furnitūrā ir izsmalcināts un elegants dizains tandēmā ar pirmklasīgu kvalitāti. Ražotājs sadarbojas ar labākajiem dizaineriem, un tieši tāpēc šādas durvju rokturis ir ekskluzīvs un oriģināls.

Kad jūs izvēlējāties durvju rokturi, uzticieties savām taktilajām sajūtām. Uzspiest ieteiktos variantus un izvēlēties labākos. Atcerieties, ka krāsu vajadzētu pārkrāsot ar mēbeļu furnitūras krāsu, bet roktura dizains – ar stilu un ārējo izskatu. Parasti rokturi veido cinka vai vara pamatni, bet pēc tam jau pārklāti ar aizsargslāni un krāso vajadzīgajā krāsā.

Kompānija DND by Martinelli jau 40 gadus ražo daudzveidīgu produkciju, kas savieno modernās tehnoloģijas un kvalitatīvākos materiālus: durvju un logu rokturus, kā arī interjera aksesuārus. Šāda vērīga uzmanība dizainam un produkcijas stilam ir izdevusi zīmolu DND by Martinelli dizaina rokturu ražošanas līderos.

Preces komplektā ietilpst

  • 1 rokturu pāris
  • nostiprināšanas elementi
  • savienotājskrūves
  • 8 x 105 mm savienotājkvadrāts
  • montāžas instrukcija
  • iepakojums

Jautājumi:0

Nav jautājumu par šo produktu.

Lidzīgas preces
Durvju rokturis MINIMA ZCCS dnd by Martinelli
pieejams
82,80€
Durvju rokturis ESA CCS dnd by Martinelli
pieejams
83,95€
Durvju rokturis MINIMA ZCNE dnd by Martinelli
pieejams
89,70€
Durvju rokturis MINIMA ZCBI dnd by Martinelli
pieejams
89,70€