254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
F-100180
pēc pasūtījuma
35,00€

Preces apraksts

DND by Martinelli - īsta itāļu furnitūra durvīm, tā ir bezstrīdīga augstāka kvalitāte un elegants grezns dizains. Ražotāja atšķirības zīme ir ciets radošais tandems ar pazīstamiem dizaineriem, tāpēc durvju rokturi no DND by Martinelli ir unikāli un neatkārtojami.

Ja meklējat unikālu un neatkārtojamu stilu, tad DND by Martinelli durvju rokturi ir jūsu izvēle. Šajā itāļu durvju furnitūrā ir izsmalcināts un elegants dizains tandēmā ar pirmklasīgu kvalitāti. Ražotājs sadarbojas ar labākajiem dizaineriem, un tieši tāpēc šādas durvju rokturis ir ekskluzīvs un oriģināls.

Kad jūs izvēlējāties durvju rokturi, uzticieties savām taktilajām sajūtām. Uzspiest ieteiktos variantus un izvēlēties labākos. Atcerieties, ka krāsu vajadzētu pārkrāsot ar mēbeļu furnitūras krāsu, bet roktura dizains – ar stilu un ārējo izskatu. Parasti rokturi veido cinka vai vara pamatni, bet pēc tam jau pārklāti ar aizsargslāni un krāso vajadzīgajā krāsā.

Kompānija DND by Martinelli jau 40 gadus ražo daudzveidīgu produkciju, kas savieno modernās tehnoloģijas un kvalitatīvākos materiālus: durvju un logu rokturus, kā arī interjera aksesuārus. Šāda vērīga uzmanība dizainam un produkcijas stilam ir izdevusi zīmolu DND by Martinelli dizaina rokturu ražošanas līderos.

Preces komplektā ietilpst

  • 1 rokturu pāris
  • nostiprināšanas elementi
  • savienotājskrūves
  • 8 x 105 mm savienotājkvadrāts
  • montāžas instrukcija
  • iepakojums

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.


Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.fores.lv
E-pasts: info@fores.lv, telefons: +371 25438606

Lidzīgas preces
Durvju rokturis HOLLY ZNE SQ dnd by Martinelli
pēc pasūtījuma
60,00€
Durvju rokturis JOY ZNE SQ dnd by Martinelli
pēc pasūtījuma
51,00€
Durvju rokturis JOY ZNE dnd by Martinelli
pēc pasūtījuma
51,00€
Durvju rokturis LUCE ZNE FINE dnd by Martinelli
pēc pasūtījuma
44,00€
Durvju rokturis LUCE ZNE SQ FINE dnd by Martinelli
pēc pasūtījuma
44,00€