254 38 606
299 03 043

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Ražotājs:
AGB
pieejams
109,00€
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Preces apraksts

Rokturu komplekts iekšdurvīm ar PZ aizvēršanas funkcijas.

Wave ir pirmais rokturis, kas rada formas nepārtrauktību gan veramām, gan bīdāmām durvīm, kas vienmēr ir ļoti atšķirīgas viena no otras: Wave nodrošina vienmērīgumu uz visām mājas durvīm. Wave pildspalva ir atzīta ar ADI dizaina indeksu, kas ir ikgadēja balva par labāko dizainu.

Preces komplektā ietilps

  • rokturi

Jautājumi:0

Nav jautājumu par šo produktu.

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.


Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.fores.lv
E-pasts: info@fores.lv, telefons: +371 25438606

Lidzīgas preces
Rokturi Agbar Mоrelli
pieejams
20,00€
Rokturi Gvi Mоrelli
pieejams
37,00€
Akcija -9%
Rokturi Fiord Mоrelli
Rokturi Fiord Mоrelli
pieejams
55,00€ 50,00€
Akcija -5%
Rokturi Dominion Mоrelli
Rokturi Dominion Mоrelli
pieejams
20,00€ 19,00€
Rokturi Jura Inovo
pieejams
20,00€