254 38 606
299 03 043

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
100957
Ražotājs:
Metal-Bud
pieejams
12,00€
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Preces apraksts

Metal-Bud rokturi ir moderna un ērta (īpaši profilēta rokturis-rokturis) dizaina kombinācija. Šis modelis jau daudzus gadus ir izbaudījis neviltotu interesi to cilvēku vidū, kuri meklē interesantu un ērtu dizainu. Produkts ir pieejams modernās krāsās. Īsās plāksnes rokturiem ir novatoriska un vienkārša montāžas sistēma. Iekšējie un ārējie durvju rokturi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāla. Rokturi ir aprīkoti ar papildu sešstūra galvas skrūvi kātā starp rokturiem. Rokturis ir piemērots DIN (Eiropas) un Skandināvijas standarta slēdzenēm.

Preces komplektā ietilpst

  • 1 rokturu pāris
  • nostiprināšanas elementi
  • savienotājskrūves
  • 8 x 105 mm savienotājkvadrāts
  • montāžas instrukcija
  • iepakojums

Jautājumi:0

Nav jautājumu par šo produktu.

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.


Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.fores.lv
E-pasts: info@fores.lv, telefons: +371 25438606

Lidzīgas preces
Rokturi Diana Metal-Bud
pieejams
12,00€
Rokturi Libra Metal-Bud
pieejams
12,00€
Rokturi Febe Metal-Bud
pieejams
12,00€
Rokturi Febe Metal-Bud
pieejams
12,00€
Rokturi Tosca Metal-Bud
pieejams
20,00€