254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Rokturu elementi

Durvju rokturis ir neatņemama durvju piederumu sastāvdaļa. Tas nodrošina vieglu lapas pārvietošanu. Rokturu elementi ne tikai pilda savu funkciju, bet kalpo arī kā dekoratīvi elementi. 

Dizaina īpatnības

Izstrādājumi atšķiras ne tikai pēc izskata, bet arī pēc mehānisma funkcijas, materiāla un izmēriem. Atkarībā no to atrašanās vietas izšķir divu veidu rokturus:

1.    Ieejas durvju rokturi neizceļ vizuālo estētiku. To elementi ir veidoti tā, lai nodrošinātu izturību, izturību un lielu slodzi, ko nodrošina durvju vērtnes svars.
2.    Iekšdurvju rokturiem ir mazāks svars un elegantāks izskats. Rokturu mērķis ir saplūst ar interjeru, nemazinot izturību laika gaitā.

Durvju rokturu veidi

Izstrādājumus klasificē pēc rokturu elementu veida šādi:

- Visizplatītākais, uzticamākais un vienkāršākais modelis ir vilkšanas rokturis. To konstrukcija atgādina pusapaļu vai U-veida skavu, un tām nav bloķēšanas ierīces. Priekšrocības ir komforts, ergonomika, daudzpusība un izturība.
- Rokturi ar spiedpogas aizbīdni, kas droši bloķē vērtni aizvērtā stāvoklī. Forma var būt no apaļas līdz daudzstūra ģeometrijai. Bieži tiek uzstādīti kopā ar kronšteiniem, kas atvieglo vienota stila interjera iekārtojumu.
 


Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)