254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Viedie durvju zvani

Viedās durvju zvani ar videonovērošanu ir inovatīvs risinājums, kas nodrošina Jūsu mājas drošību un komfortablu dzīvi. Tie ļauj jums redzēt, kas atrodas pie jūsu durvīm, pirms tās atverat, kā arī saglabāt piezīmes un saņemt paziņojumus tālrunī, kad kāds ierodas vai aiziet.

Mēs piedāvājam plašu viedo zvanu klāstu ar videonovērošanu no vadošajiem ražotājiem. Mūsu klāstā ir acis ar dažādām funkcijām, piemēram, augstas kvalitātes video, divvirzienu komunikācija, nakts redzamība un kustību sensori.

Mūsu viedās videonovērošanas durvju zvani ir viegli uzstādāmas un viegli lietojamas. Varat tos savienot ar savu Wi-Fi, lai saņemtu paziņojumus un skatītu tiešraides video, izmantojot mobilo lietotni. Turklāt tie ir aprīkoti ar augstas kvalitātes kameru, kas ļauj redzēt visu, kas notiek pie jūsu durvīm pat sliktā apgaismojuma apstākļos.

Mēs garantējam mūsu viedo videonovērošanas zvabu augsto kvalitāti un sniedzam garantiju visiem mūsu produktiem. Turklāt mēs piedāvājam arī mūsu produktu uzstādīšanas un konfigurēšanas pakalpojumus, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību mūsu klientiem.

Ja vēlaties nodrošināt savas mājas drošību un komfortablu dzīvi sev un savai ģimenei, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs palīdzēsim jums izvēlēties perfektu viedo durvju zvanu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Mūsu produkti ir lieliski piemēroti jebkurai mājai, dzīvoklim vai birojam. Sazinieties ar mums jau šodien un izbaudiet drošību un komfortu!


Akcija -13%
Digitālā durvju actiņa D2 Inovo
Digitālā durvju actiņa D2 Inovo
pieejams
75,00€ 65,00€
Akcija -10%
Digitālā durvju actiņa AWSF Inovo
Digitālā durvju actiņa AWSF Inovo
pieejams
99,00€ 89,00€
Digitālā durvju actiņa W1 WIFI Inovo
pieejams
134,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)