254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Jūsu jaunie garāžas vārti: droši, parocīgi un klimatneitrāli! Kvalitāte par zemu cenu – mūsu akcijas vārti gaumīgam Jūsu māju izskatam. 

Cenu piedāvājumu Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā:
E-pasts: info@fores.lv, telefons: +371 25438606

Akcijas kataloga Hormann 2023 lejupielāde PDF formātā

Hormann ir pasaulē vadošais garāžu durvju, durvju un piekļuves kontroles sistēmu ražotājs. Ar vairāk nekā 80 gadu pieredzi augstas kvalitātes produktu ražošanā Hormann ir kļuvis par slavenu zīmolu ar savu uzticamību un novatoriskām tehnoloģijām.

Mēs esam oficiālais Hoermann produkcijas izplatītājs un piedāvājam plašu produktu klāstu, kas atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem. Mūsu produkti ietver garāžu vārti, rūpnieciskās vārti, mājas un biroja durvis un piekļuves kontroles sistēmas.

Hormann pastāvīgi uzlabo savus produktus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Piemēram, mēs piedāvājam garāžas vārtus ar automātisku atvēršanu, ko var vadīt, izmantojot mobilo lietotni. Piedāvājam arī durvis ar "silent closing" tehnoloģiju, kas aizveras klusi un klusi.

Mēs garantējam mūsu produktu augsto kvalitāti un sniedzam garantiju visiem mūsu Hoermann produktiem. Turklāt mēs piedāvājam arī mūsu produktu uzstādīšanas un konfigurēšanas pakalpojumus, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību mūsu klientiem.

Ja vēlaties nodrošināt drošību un komfortu savai mājai vai birojam, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs palīdzēsim jums atrast perfektu Hormann produktu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Mūsu produkti ir lieliski piemēroti jebkurai mājai, dzīvoklim vai birojam. Sazinieties ar mums jau šodien un izbaudiet Hormann produktu augsto kvalitāti un novatoriskās tehnoloģijas.

Uzziniet par daudzajām priekšrocībām

Sekciju vārti atveras vertikāli un novietojas zem griestiem, ietaupot garāžā vietu. Pateicoties šim konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē. Sekciju garāžas vārtus ir iespējams uzstādīt jebkurā garāžas ailē, un tie nodrošina līdz pat par 14 cm lielāku caurbrauktuves platumu nekā paceļamie vienplaknes vārti. Turklāt tie visās četrās malās ir aprīkoti ar kvalitatīviem blīvējumiem, kuri nezaudē elastīgumu ilgākā laika periodā un ir noturīgi pret laikapstākļu iedarbību. Sekciju garāžas vārti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstoši augstajām Eiropas standarta 13241-1 prasībām. Veco garāžas vārtu atbilstību jaunākajiem ES drošības standartiem Jūs varat pārbaudīt ar Drošības kontrolsarakstu.

Krāsas

White_HormannAlumīnija_krāsa_HormannAlumīnija_krāsa_Hormannpelēka alumīnija krāsaral706

 • Woodgrain - Baltā krāsā RAL 9016
 • Woodgrain - Alumīnija balta krāsa
 • Woodgrain - Pelēka alumīnija krāsa
 • Woodgrain - Metāliska antracīta krāsa
 • Woodgrain - Antracīta pelēkā krāsā RAL 7016

Brown_HormannZelta Ozols_HormannTumsais Ozols_HormannNakts ozols_Hormann

 • Woodgrain - Brūnā krāsā RAL 8028
 • Decocolor - Zelta Ozols
 • Decocolor - Tumšais Ozols
 • Decocolor - Nakts ozols

aktion woodgrainaktion planaraktion decocolor

 • Virsma Woodgrain, vārtiem ar M rievojumu, izceļas ar oriģinālu koka faktūru un izturību.
 • Jauna, gluda virsma Planar, vārtiem ar L rievojumu, 6 ekskluzīvos Hörmann krāsu toņos Matt deluxe pārliecina ar smalku eleganci.
 • Krāsota virsma Decocolor piesaista ar dabīga koka izskatu ar 3 akcijas dekoratīvajām apdarēm.
 • Visiem akcijas vārtiem iekšpuse cinkota, pārklāta ar dubulto lakojumu.

Izmēri

Platumā no 2000 mm līdz 5000 mm, augstumā no 2000 mm līdz 3000 mm

Apraksts

 • Ar divsienu izolāciju, 42 mm biezas sekcijas nodrošina vislabāko siltumizolāciju, augstākās pakāpes stabilitāti un klusu vārtu darbību
 • Ārpusē virsma ar koka faktūru Woodgrain 3 krāsu toņos vai pret UV stariem noturīga virsma Decocolor ar 3 veidu dekoratīvām apdarēm, iekšpuse cinkota, pārklāta ar laku
 • Optimāla kārbas ilgtermiņa aizsardzība, pateicoties plastmasas kārbas pamatnei, kas novērš korozijas rašanos
 • Garāžas vārti savstarpēji saskaņoti ar piedziņu

Garāžas sekciju vārtu piedziņa

 • Tikai pie Hörmann: pateicoties automātiskajam vārtuaizslēgšanas mehānismam piedziņas sliedē, vārti ir aizsargātipret uzlaušanu
 • Piedziņa ProMatic ar modernu BiSecur tālvadības sistēmu

Manuāla vadība, izmantojot rokturi

Rokturis Hoermann

Garāžas sekciju vārtu piedziņa ProLift 700

Pietiek ar vienu pogas spiedienu, un jūs varat iebraukt garāžā bez rūpēm par vēju un sliktiem laikapstākļiem. Turklāt iespēja no ielas uzreiz iebraukt garāžā nozīmē papildu drošību tumšā laikā. Divas pievilcīgas formas 2 kanālu tālvadības pultisar hromētu atslēgu gredzenaturētāju.

prolift

Garāžas sekciju vārtu piedziņa ProMatic 4

ProMatic garāžas vārtu piedziņas ir aprīkotas ar savu efektivitāti pierādījušām Hörmann tehnoloģijām – tāpat kā visas Hörmann visaugstākās kvalitātes piedziņas. Tā ir uzticamas darbības garantija par izdevīgu cenu. Turklāt garāža bez strāvas pieslēguma neliedz jums izmantot piedziņas sniegto komfortu. Tas ir iespējams ar ProMatic Akku. Tā ir ērti pārvietojama, un uzlādēšanai pietiek ar dažām stundām, turklāt īpaši praktisks uzlādes risinājums ir pēc izvēles pieejamais solārais modulis. Četru kanālu tālvadības pults HSE 4 BS melnas krāsasstruktūra, matēta, ar cilpuatslēgas piekaram.

Hormann promatic 4 1

Garāžas vārtu piedziņa SupraMatic 4

Ar mūsdienīgu BiSecur radiovadības sistēmu un papildus ventilāciju, atverot vārtu augšējo sekciju. Līdz 3 vai 5 reizēm** spilgtāks LED apgaismojums. Ar tālvadības pulti HSE 4 BS ar cilpu atslēgu piekariņam un hromētu vāciņu.

Hormann promatic 4 1

Šajā preču grupā nav nevienas preces.