254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Bīdāmās durvis

Bīdāmās durvis ir praktisks un estētiski pievilcīgs risinājums jūsu mājām vai birojam. Tie ietaupa vietu, nodrošina komfortu un mājīgumu, kā arī piešķir interjeram modernu izskatu.

Bīdāmās durvis var izgatavot no dažādiem materiāliem, tostarp koka, stikla, metāla un plastmasas. Katram materiālam ir savas īpašības, kas var atbilst dažādām vajadzībām un interjera stiliem. Turklāt bīdāmās durvis ir pieejamas dažādās krāsās un toņos, padarot tās lieliski piemērotas jūsu mājām vai birojam.

Viena no galvenajām bīdāmo durvju priekšrocībām ir vietas taupīšana. Tie neaizņem daudz vietas, tāpēc ir ideāli piemēroti mazām telpām vai tām, kur telpa ir jāoptimizē. Turklāt bīdāmās durvis var viegli atvērt un aizvērt, neprasot daudz laika un pūļu.

Vēl viena bīdāmo durvju priekšrocība ir to estētiskais dizains. Tos var izgatavot dažādos stilos, un tie piešķirs jūsu interjeram skaistumu. Bīdāmās durvis var arī dekorēt ar dažādiem elementiem, piemēram, gravēšanu, frēzēšanu vai krāsošanu, ļaujot izveidot unikālus dizainus.

Mēs piedāvājam plašu dažādu stilu un materiālu bīdāmo durvju klāstu. Mūsu durvis ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un nodrošina izturību un uzticamību. Piedāvājam arī durvju uzstādīšanas un pielāgošanas pakalpojumus, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību saviem klientiem.

Ja meklējat praktisku un skaistu risinājumu savai mājai vai birojam, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu ekspertu komanda palīdzēs jums izvēlēties perfektu bīdāmo durvju variantu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.


Bīdāmās divviru durvis Porta-22 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās divviru durvis Porta-23 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās divviru durvis Porta-29 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās divviru durvis Porta-29 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās divviru durvis Porta-29 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās durvis Porta-21 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās durvis Porta-22 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās durvis Porta-23 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās durvis Porta-27 Elporta
nav noliktava
Bīdāmās durvis Porta-29 Elporta
nav noliktava
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)