254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Lakotas durvis

Porta lakotās iekšdurvis ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas pievienot savam interjeram elegances un izsmalcinātības elementu. Tie ir augstas kvalitātes, izsmalcināta dizaina un izturīgi, padarot tos par populāru izvēli jebkurā mājā vai birojā.

Viena no galvenajām Porta lakoto iekšdurvju priekšrocībām ir to estētiskais izskats. Lakotā apdare piešķir durvīm izsmalcinātu spīdumu un krāsas dziļumu, ļaujot tām nemanāmi iekļauties jebkurā interjerā. Turklāt lakotais pārklājums nodrošina papildu aizsardzību pret mitrumu un mehāniskiem bojājumiem.

Vēl viena Porta lakoto iekšdurvju priekšrocība ir to augstā kvalitāte. Durvis ir izgatavotas no dabīgiem materiāliem, piemēram, koka, kas piešķir tām izturību un izturību. Turklāt lakotais pārklājums, kas pārklāj durvis, neprasa īpašu kopšanu, kas ļauj saglabāt durvis lieliskā stāvoklī daudzus gadus.

Porta lakotās iekšdurvis izceļas arī ar to daudzpusību. Tās var izgatavot dažādos dizaina risinājumos, kas ļauj izvēlēties durvis jebkuram interjeram. Turklāt Porta lakotas durvis var izmantot gan mājās, gan birojā, padarot tās par daudzpusīgu izvēli jebkurai telpai.

Izvēloties Porta lakotās iekšdurvis, jāpievērš uzmanība to kvalitātei, dizainam un funkcionalitātei. Izvēloties Porta durvis, jūs iegūstat produktu, kas kalpos daudzus gadus, saglabājot savu sākotnējo izskatu un kvalitāti. Turklāt Porta lakotās durvis piešķir interjeram izsmalcinātību un eleganci, padarot tās par neatņemamu jebkuras mājas vai biroja elementu.


Durvis Porta Minimax P
pēc pasūtījuma
246,00€
Durvis Porta Londyn P
pēc pasūtījuma
259,00€
Durvis Porta Wieden P
pēc pasūtījuma
259,00€
Durvis Porta Minimax M
pēc pasūtījuma
265,00€
Durvis Porta Minimax L
pēc pasūtījuma
275,00€
Durvis Porta Minimax D
pēc pasūtījuma
279,00€
Durvis Porta Londyn O
pēc pasūtījuma
291,00€
Durvis Porta Wieden O
pēc pasūtījuma
291,00€
Durvis Porta Londyn B
pēc pasūtījuma
316,00€
Durvis Porta Wieden B
pēc pasūtījuma
316,00€
Durvis Porta Londyn C
pēc pasūtījuma
333,00€
Durvis Porta Wieden C
pēc pasūtījuma
333,00€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 52 (Kopā lapu - 5)