254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Hruščova projekts

PVC logi Hruščova mājās ir lielisks veids, kā uzlabot dzīvojamo telpu siltumizolāciju un skaņas izolāciju, samazināt apkures izmaksas un palielināt dzīves komfortu.

Hruščova mājas celtas pagājušā gadsimta 50. un 60. gados un vairumam no tām ir veci koka logi, kas netiek galā ar uzdevumu noturēt siltumu telpā. Tajā pašā laikā plastmasas logu uzstādīšana šādās mājās ir diezgan sarežģīts uzdevums, kas prasa noteiktas zināšanas un prasmes no speciālistiem.

Izvēloties PVC logus Hruščovam, ir vērts apsvērt mājas projekta iezīmes un tā dizaina iezīmes. Piemēram, jums vajadzētu pievērst uzmanību atvēruma platumam un augstumam, lai izvēlētos atbilstošu loga izmēru. Jāņem vērā arī loga atvēruma dziļums un vērtnes stiprinājuma īpatnības.

Pareizi uzstādot plastmasas logus Hruščovā, jūs varat panākt ievērojamu siltumizolācijas, skaņas izolācijas un mājas izskata uzlabojumu. Turklāt plastmasas logiem ir vairākas papildu priekšrocības, piemēram, viegla apkope, uzticamība un izturība.

Bet neaizmirstiet, ka plastmasas logu uzstādīšana Hruščovā var būt sarežģīta un dārga. Svarīgi ir sazināties ar profesionāliem, kuriem ir pieredze darbā ar šādām mājām un garantē darba kvalitāti.


Virtuves PVC logs Hruščova projekts
pēc pasūtījuma
227,00€
Istabas PVC logs Hruščova projekts
pēc pasūtījuma
303,00€
Balkonu PVC bloks Hruščova projekts
pēc pasūtījuma
396,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)