254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Lietuviešu projekts

Lietuviešu projekts ir arhitektūras stils, kas Lietuvā bija populārs 20. gadsimta 50. un 60. gados un tika izmantots daudzdzīvokļu māju celtniecībā. Ja dzīvojat šāda stila ēkā un apsverat iespēju nomainīt logus, un PVC logi ir lieliska izvēle.

PVC logiem ir raksturīga augsta izturība, izturība, izturība pret koroziju un tiem nav nepieciešama sarežģīta apkope. Tiem ir zems siltumvadītspējas koeficients, kas samazina apkures izmaksas, kā arī nodrošina augstu skaņas izolāciju.

Nomainot logus Lietuvas projektu ēkās, svarīgi izvēlēties pareizo loga profilu, kas saskanēs ar ēkas arhitektonisko stilu. Daži ražotāji piedāvā īpašus logu profilus, kas atdarina lietuviešu projekta klasiskās formas, piemēram, lielus panorāmas logus vai oriģinālas pusapaļas formas.

Turklāt liela nozīme ir arī krāsu un logu apdares izvēlei. uPVC logus var izgatavot dažādās krāsās un apdarē, piemēram, koka tekstūrā vai gludā virsmā.

Ja vēlaties nomainīt logus Lietuvas projekta ēkā, sazinieties ar profesionāliem PVC logu ražotājiem, kas palīdzēs izvēlēties pareizo loga profilu un krāsu gammu, kā arī nodrošinās kvalitatīvu montāžu. PVC logi palīdzēs saglabāt ēkas autentiskumu un nodrošinās augstu siltuma un skaņas izolāciju, kas radīs komfortablu dzīvojamo telpu.


Istabas PVC logs Lietuvas projekts
pēc pasūtījuma
206,00€
Virtuves PVC logs Lietuvas projekts
pēc pasūtījuma
213,00€
Istabas PVC logs Lietuvas projekts
pēc pasūtījuma
282,00€
Balkonu PVC bloks Lietuvas projekts
pēc pasūtījuma
379,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)