254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Lodžija

Lodžija ir atvērta vai stiklota terase, kas atrodas vienā līmenī virs zemes un parasti pieguļ dzīvojamai telpai. Lodžijas var izgatavot no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, metāla un betona, bet viens no populārākajiem materiāliem to apdarei ir PVC vai alumīnijs.

Lodžijām, kas izgatavotas no PVC un alumīnija, ir vairākas priekšrocības. Tie nav korozīvi, UV izturīgi un izturīgi. Turklāt šīm lodžijām var būt dažādas krāsas un apdare, kas ļauj izvēlēties pareizo variantu jūsu mājoklim.

PVC lodžijām ir raksturīga augsta energoefektivitāte un laba skaņas izolācija, kas ļauj izveidot ērtu telpu atpūtai vai darbam. Tos ir arī viegli uzstādīt, un tiem nepieciešama neliela apkope.

Alumīnija lodžijas ir vieglas un izturīgas, un tām var būt arī modernāks un stilīgāks dizains. Tos var krāsot dažādās krāsās un toņos, un parasti tie nav jākrāso daudzus gadus.

Ja apsverat iespēju uzstādīt PVC vai alumīnija lodžijas, sazinieties ar profesionāļiem, kas palīdzēs izvēlēties pareizo materiālu un dizainu, kā arī veiks kvalitatīvu uzstādīšanu. No PVC vai alumīnija izgatavota lodžija ne tikai uzlabos jūsu mājas izskatu, bet arī radīs ērtu un komfortablu telpu atpūtai un darbam.


Balkonu PVC lodžija 3 m
pēc pasūtījuma
382,00€
Balkonu PVC lodžija ar divām vērtnem 3 m
pēc pasūtījuma
454,00€
Balkonu PVC lodžija ar divām vērtnem 6 m
pēc pasūtījuma
820,00€
Balkonu PVC lodžija ar vitrīnu centrā 6m
pēc pasūtījuma
840,00€
Balkonu PVC lodžija ar četram vērtnem 6 m
pēc pasūtījuma
888,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)