254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Stalinka

PVC logi staļiniskām ēkām ir svarīga izvēle oriģinālo koka logu atjaunošanai, kas bieži vien nenodrošina pietiekamu siltuma un skaņas izolāciju.

PVC logiem ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajiem materiāliem, piemēram, koku. Tiem ir augsta izturība un izturība, tie nerūsē, prasa nelielu apkopi un tiem ir zems siltumvadītspējas koeficients, kas palīdz samazināt apkures un gaisa kondicionēšanas izmaksas.

Izvēloties PVC logus staļinokam, jāpievērš uzmanība loga profila stilam un dizainam, lai saglabātu ēkas izskatu. Daži uzņēmumi piedāvā īpašus profilus, kas atdarina staļinisma logu klasisko stilu, piemēram, smalkas apaļas formas un līstes.

Turklāt ir svarīgi izvēlēties pareizo krāsu un apdari, lai logi harmoniski saplūstu ar ēkas arhitektūras stilu. PVC logus var izgatavot dažādās krāsās un apdarē, piemēram, koka slānī vai antīkā patīnā.

Ja meklējat kvalitatīvus un uzticamus tērauda logus, PVC logi ir lieliska izvēle. Tie nodrošina augstu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī harmoniski iekļaujas ēkas klasiskajā stilā. Izvēloties PVC logus stalinok, jums jāsazinās ar profesionāliem ražotājiem, kas garantē produktu kvalitāti un kvalificētu uzstādīšanu.


Virtuves PVC logs Stalinka
pēc pasūtījuma
186,00€
Istabas PVC logs ar divām veramām daļām Stalinka
pēc pasūtījuma
314,00€
PVC logs Stalinka
pēc pasūtījuma
390,00€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)