254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Stikla paketes

Pakešu logi PVC logiem ir viens no svarīgākajiem konstrukcijas elementiem, kas nodrošina siltuma saglabāšanos telpā un paaugstina skaņas izolāciju. Šajā tekstā mēs apskatīsim galvenās priekšrocības, izmantojot pakešu logus PVC logiem, un sniegsim dažus padomus par izvēli un uzstādīšanu.

Viena no galvenajām PVC logu stikla pakešu priekšrocībām ir to augstā siltumizolācija. Tas ļauj uzturēt siltumu telpā aukstajā sezonā un samazināt apkures izmaksas. Pateicoties unikālajām ražošanas tehnoloģijām, mūsdienu stikla pakešu logiem ir augsta hermētiskuma pakāpe, kas ļauj uzturēt siltumu pat vissmagākajā salnā.

Vēl viena PVC logu stikla pakešu priekšrocība ir skaņas izolācijas palielināšanās. Pateicoties vairāku stikla slāņu izmantošanai, stikla pakešu logi var samazināt trokšņa līmeni, kas nāk no ārpuses. Tas jo īpaši attiecas uz mājokļiem, kas atrodas trokšņainās vietās vai ēkas pirmajā stāvā.

Izvēloties pakešu logus PVC logiem, jāpievērš uzmanība vairākiem svarīgiem parametriem, piemēram, stikla biezumam, kameru skaitam un pildvielas veidam. Jo vairāk kameru un stikla biezums, jo augstāka ir siltumizolācijas un skaņas izolācijas pakāpe. Tikpat svarīga ir pildvielas izvēle, kas var būt gāze vai vakuums. Katram agregāta veidam ir savas īpatnības, tāpēc izvēle ir atkarīga no konkrētiem apstākļiem un vajadzībām.

Visbeidzot, ir svarīgi pievērst uzmanību pareizai stikla pakešu logu uzstādīšanai. Nepareizi uzstādīti stikla pakešu logi var izraisīt kondensāta veidošanos iekšpusē, kas samazina to siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašības. Lai no tā izvairītos, uzstādīšana jāuztic speciālistiem, kuriem ir nepieciešamās prasmes un pieredze.

Tā rezultātā pakešu logu izmantošana PVC logiem ir uzticams veids, kā uzlabot siltumizolāciju.


Dekoratīvā stiklapaketes
pēc pasūtījuma
Stikla paketes 24 mm
pēc pasūtījuma
Stikla paketes 36 mm
pēc pasūtījuma
Stikla paketes 44 mm
pēc pasūtījuma
Stikla paketes 48 mm
pēc pasūtījuma
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)