254 38 606
299 03 043

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
100424
Ražotājs:
Abloy
pieejams
8,50€
Sakarā ar straujo izejmateriālu cenu kāpumu, mājaslapā norādītajām preču cenām ir informatīvs raksturs un tās var mainīties pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Lai saņemtu precīzu cenu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Preces apraksts

Slēdzenes cilindru eļļojiet vienā un tajā pašā laikā. Izmantojiet slēdzenes aerosolu, nevis eļļu vai ziedi. Intensīvi lietojamās slēdzenes vai tādas, kas pakļautas laikapstākļu ietekmei ir jāeļļo ievērojami biežāk. Mēs iesakām ieeļļot slēdzenes pirms ziemas iestāšanās. Tas novērsīs kondensāta un sasalšanas risku. Pārbaudiet bieži lietotās atslēgas. Tās var nolietoties un nedarboties pareizi, tādēļ tās ir regulāri jānomaina.

Jautājumi:0

Nav jautājumu par šo produktu.

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.


Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.fores.lv
E-pasts: info@fores.lv, telefons: +371 25438606

Lidzīgas preces