254 38 606 | Durvis
299 03 043 | Logi

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!
Preces kods:
F-101066
Ražotājs:
No name
pēc pasūtījuma
150,00€

Preces apraksts

Wolfcraft PRO komplekts ir paredzēts durvju rāmju uzstādīšanai un izlīdzināšanai. To var izmantot, lai precīzi izlīdzinātu un nostiprinātu rāmi vertikāli un horizontāli, nodrošinot perfektu atbalstu rāmim, uzklājot montāžas putas.

Durvju montāžas komplektā ietilpst: 2 "PRO" sērijas starplikas, 2 "PRO" sērijas stiprinājuma klipus un 2 plastmasas starplikas ķīļu pārus. Ar jauno un inovatīvo WOLFCRAFT komplektu pat nepieredzējuši meistari var viegli uzstādīt iekšdurvis. Šis komplekts padara montāžas darbus ātrākus, vieglākus un precīzākus.

Darba process ar Wolfcraft PRO komplektu ir šāds: Sāciet ar durvju rāmja montāžu uz grīdas un pēc tam nostipriniet to ar abiem starplikām tā, lai durvju rāmja sliedes būtu savstarpēji paralēlas. Ievietojiet rāmi durvju atverē, paceļot to ar starplikām, nebaidoties, ka tas deformēsies vai sadalīsies savās sastāvdaļās. Lai pasargātu durvju rāmi uzstādīšanas laikā, ievietojiet plastmasas starplikas zem rāmja apakšas. Ja nepieciešams, izmantojiet nivelieri, lai izlīdzinātu rāmi, un nostipriniet to durvju atverē, izmantojot speciālās skavas, kas iekļautas komplektā. Tagad esat gatavi aizpildīt spraugas ar montāžas putām. Atliek tikai pagaidīt, līdz putas sacietē, nogriezt lieko, un uzstādīšana ir pabeigta!

Komplekts ir piemērots standarta durvju vērtnes platumam 600/700/800/900 mm, t. i., durvju platumam no 600 līdz 1000 mm un durvju rāmja dziļumam no 80 līdz 330 mm.

Ekrānā redzamie krāsu toņi ir atveidoti elektroniski. Tie var atšķirties no reālā krāsas toņa, jo mūsu krāsu uztveri ietekmē materiāla virsma, atspīdums, apgaismojums un citi faktori. Lai precīzi noteiktu krāsas toni, iesakām izmantot reālos krāsu toņu katalogus, kā arī vienmēr pārliecinieties par savu izvēli un izmantojiet toņu katalogus vidē vai apstākļos, kas līdzinās tiem, kādiem izvēlaties krāsu.

Preces bildei ir informatīvs raksturs. Tehniskie dati var atšķirties atkarībā no komplektācijas un izmēra. Furnitūra un tās izvietojums arī var atšķirties.


Papildus informāciju Jūs varat saņemt klientu apkalpošanas centrā internetveikalā  www.fores.lv
E-pasts: info@fores.lv, telefons: +371 25438606

Lidzīgas preces